Telefonos értékesítő állás

Telefonos értékesítő kollégát keres
az Allen Carr Dohányzás Leszoktató Központ

Olyan telefonos értékesítő munkatársra van szükségünk, aki képes kedvesen, empatikusan és részletesen tájékoztatni a leszokni vágyó dohányosokat az Allen Carr dohányzás leszoktató szemináriumról.

Cserébe egy olyan cégnek leszel a tagja, amely nagy kihívásokat tüzőtt ki maga elé. Ez nem más, mint hogy megismertesse a dohányosokkal az Allen Carr leszoktató módszert és segítségével több száz ember megszabadulhasson a dohányzás rabságából.

Feladataid lesznek:

Munkavégzés ideje:

6 órában hétköznap napközben

Elvárások:

Előny:

Amit kínálunk:

Fizetés:

Fix+teljesítményarányos jutalék
A fizetésednek lesz egy méltányos fix része, valamint egy vonzó és korrekt teljesítményarányos jutalék.

Jelentkezéshez kérlek, hogy küldd el a következőket az ertekesites@allencarr.hu e-mailcímre 2012. november 5-ig:

  1. Szakmai önéletrajz – melyben bemutatod értékesítéssel, adminisztrációval kapcsolatos tapasztalataidat
  2. Egyoldalas esszé, melyben leírod:

Hangsúlyozni szeretnénk, hogy csak a hiánytalan, a 2. pontban bemutatott feltételeknek maradéktalanul megfelelő jelentkezéseket tudjuk figyelembe venni. A hiányosan benyújtott pályázatokra nem fogunk tudni válaszolni, azokat figyelmen kívül hagyjuk.